KisHattyúk tava
Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
Gyerekelőadás óvódásoknak és kisiskolásoknak
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. március 12. vasárnap, 11:00
A fehér és a fekete hattyú története maga a klasszikus balett. Ha Csajkovszkij csodálatos muzsikája és az Opera balettegyüttese mellett felnövő kis táncosok mutatják be a balettek balettjét, az joggal tarthat számot a legkisebb – óvodás, kisiskolás – korosztály érdeklődésére. A cselekmény mindössze egy órában foglalja össze a legszebb pillanatokat, a kis nézők pedig akár vállalkozó kedvű szüleikkel együtt vehetnek részt az interaktív balettmakettban. Amikor pedig eljön az ideje, igazi profi táncművészek is belépnek a terembe, hogy szemtől szembe láthassuk a Herceget az őt kísértő légies Hattyúlányokkal.
Közreműködnek a Magyar Nemzeti Balettintézet (MNBI) növendékei és a Magyar Nemzeti Balett táncművészei.
A StEFREM idén nyáron ismét visszatér a Benczúr Kerti Esték színpadára. Az együttes ősszel megjelenő, Égrekiáltó című új albumából is ízelítőt ad a közönségnek, amelyen a tagok saját dalai és szövegei hallhatók. A koncert az Egy álmon átesem címet kapta, ami az új lemez egyik dalszövegét idézi.
Egy est, amelyet átsző a mediterrán világ szenvedélye, az olasz és spanyol tengerpartok lágy hullámainak lüktetése, Buenos Aires forró éjszakáinak pezsgése és a barokk mesteri eleganciája.
Szabadtéri előadás! esőnap: 2026. július 14. kedd 20:30
Szabadtéri előadás! Esőnap: július 12. vasárnap 20:30
Ezen a koncerten Ön a karmester! A koncert műsorát a közönség választja élőben, a helyszínen!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!