Program


Kell még egy szó

Kell még egy szó

Az ünnepi műsor tisztelgés az Államalapítás és Kenyérünnep előtt, amely tartalmaz olyan verseket mint pl. Babits Mihály: Miatyánk, Fortissimo; József Attila: Tanítások, Bús magyar éneke ; az István, a király rockoperából dalok..

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. augusztus 20. vasárnap, 20:30

Kell még egy szó

Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában
, Hiszek egy isteni örök igazságban,
 Hiszek Magyarország feltámadásában.” - ilyen és ehhez hasonló sorokat hallhatnak a Békéscsabai Jókai Színház 4 színművészének - Csonka Dóra, Liszi Melinda, Lévai Attila és Puskás Dániel- tolmácsolásában. Ünnepi műsoruk tisztelgés az Államalapítás és Kenyérünnep előtt, amely tartalmaz még olyan verseket mint pl. Babits Mihály: Miatyánk, Fortissimo; József Attila: Tanítások, Bús magyar éneke ; az István, a király rockoperából dalok, valamint Ismerős arcok: Nélküled vagy Máté Péter: Ez itt az én hazám.

Ajánlatunk


Mi történik, ha valaki már csak egy gép segítségével lélegezhet – de közben élete történetét mindennél fontosabbnak érzi elmondani? Egy biztos: Aszalós Ferenc részt vesz a Hajdúvágáson 1956-ban megesett pogromban. De mivé válik az emberi emlékezet egy kórházi ágyhoz láncolva, és hogyan hallgatja meg a tehetetlenségben szenvedő beteget valaki más, aki szintén menekül a saját múltja elől?

Ajánló


A BENCZÚR HÁZ BEMUTATÓJA 18 éven felülieknek! Az előadás hossza 100 perc 1 szünettel.

Musical Klub – Kocsis Dénessel és Széles Flórával Tavaszköszöntő musical-slágerekkel és meglepetésekkel Sztárvendégek: Kocsis Dénes, Széles Flóra

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!